Bilgi Formu
Ad-Soyad
E-mail Adresi
Telefon
Düğün Tarihi
Katılımcı Sayısı
Özel İstekler


Balayı Odası 1

Antalya'da davet vermek isteyen seçkin düğün sahiplerine özel:

Antalya Lara bölgesinde yer alan otelimizde düğün yapan çiftlere düğün gecelerinde balayı odası olarak Kral Dairemizi tahsis ediyoruz. Kral Dairemiz'in banyosunda ayrıca keyfini çıkaracağınız bir Jakuzi ve bir de Sauna mevcuttur.

Fame Residence Lara Otel mutfağının sizin için hazırlamış olduğu tatlı, meyve ve lokumlardan oluşan 'hoşgeldiniz' tabağının yanı sıra bir şişe şarap ve minibarda yer alan alkollü ve alkolsüz içeceklerin tamamı düğün öncesi biraz olsun rahatlamanız için otelimizin ikramı olmaktadır.

Antalya Lara bölgesinin nefis manzarasına hakim Kral Dairemizin düğün gecenizde tahsisi için gereken tek şart, Fame Residence Lara Otel'de 200 kişi veya üzerinde bir düğün daveti gerçekleştirmeniz. Daha düşük sayılı davetlerde ise yine muhteşem Antalya Lara manzarasına hakim şık bir suit odamızı tahsis etmekteyiz.

Balayı odanıza geç giriş ve geç çıkış imkanı, aileleriniz için günübirlik bir oda tahsisi,  düğün davetleri için Fame Residence Lara'yı tercih eden gelin damatlarımıza sunduğumuz kolaylıklardan bazılarıdır.

antalyadadugun.com bir Fame Residence Lara sitesidir.

Facebook Sayfası: Fame Residence Lara Düğünleri

 

Facebookta Paylaş