Bilgi Formu
Ad-Soyad
E-mail Adresi
Telefon
Düğün Tarihi
Katılımcı Sayısı
Özel İstekler


Düğün Menülerimiz

Antalya'da davet vermek isteyen seçkin düğün sahiplerine özel:

Yüzde yüz misafir memnuniyeti sağlayacak dört dörtlük bir düğünün ikinci ögesi düğünün menüsüdür.

Başarılı bir düğün menüsünün mevsime uygun olması gerekir, birbirini takip eden malzemelerin renginin ve lezzetinin birbirine uygun ve birbirini tamamlayıcı nitelikte olması gerekir. Ancak her şeyden önce başarılı bir düğün menüsünün hem göze hem de damağa hitap etmesi gerekir.

İşte bu yüzden Fame Residence Lara ailesi olarak, Antalya'da düğün yapan davet sahiplerine tadı misafirlerinin damaklarında kalacak lezzette, görünümü ise zihinlerine kazınacak güzellikte menüler oluşturup, sunmaya odaklanmış durumdayız.

Dört tanesi beyaz etli, altı tanesi kırmızı etli olmak üzere oluşturduğumuz; birbirinden şık, birbirinden leziz toplam 10 adet düğün menümüz mevcuttur. Arzu ederseniz bir menünün içindeki herhangi bir kalemi, bir başka menününki ile de değiştirebiliyorsunuz. Ya da arzu ederseniz, birlikte yepyeni alternatif bir düğün menüsü oluşturabiliyoruz. 

Oluşturduğunuz ya da seçtiğiniz düğün menüsünü, birlikte kararlaştıracağımız bir tarihte tadabiliyor, bunun sonucunda arzu ettiğiniz değişiklikleri yapabiliyor veya düğün gününüzde aynen servis edilmesini isteyebiliyorsunuz. Bunun için Antalya'da olmanız ve birkaç gün önce talepte bulunmanız yeterlidir.

Özetle düğün misafirlerinizi lezzetin doruklarına taşıyor ve menülerimizin beraberinde servis ettiğimiz sevilen ve tercih edilen içki markaları ile aldıkları keyifi ikiye katlıyoruz. 

Menülerimizin içeriğine ve resimlerine ulaşmak için solda yer alan düğün menüsü isim başlıklarına tıklayarak, her bir menümüz ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

antalyadadugun.com bir Fame Residence Lara sitesidir.

Facebook Sayfası: Fame Residence Lara Düğünleri

Monulerimiz
Facebookta Paylaş