Bilgi Formu
Ad-Soyad
E-mail Adresi
Telefon
Düğün Tarihi
Katılımcı Sayısı
Özel İstekler


Diğer Paketlerimiz

Antalya'da davet vermek isteyen seçkin düğün sahiplerine özel:

Fame Residence Lara Otel, yalnızca Antalya'da düğün yapmak isteyen çiftlere değil aynı zamanda yine Antalya'daki nişan, nikah, kına gecesi ve gelin hamamı gibi farklı organizasyon taleplerini de karşılamaktadır.

Nişan davetleri, artık günümüzde düğün davetleri kadar önem kazanmıştır. Özellikle Antalya'da son yıllarda gerçekleştirilen birbirinden şık ve birbirinden yoğun katılımlı nişan davetleri gözlerden kaçmamakta, magazin dergilerinin sayfalarını süslemektedir.

Ayrıca yine son zamanlarda yabancı ülkelerde görmeye alışık olduğumuz tür nikah törenleri düzenlemek eğilimi, İstanbul ve Ankara ile eş zamanlı olarak Antalya'da da büyük bir yükselişe geçmiş durumdadır. Birbirinden şık, birbirinden renkli ve zarif nikah törenleri, yaratıcı hayal gücü ile birleşince Antalya'da yıllarca konuşulacak muhteşem organizasyonlara dönüşmektedirler.

Kültürümüzün anlamlı bir parçası kına geceleri ise başlı başına ayrı bir organizasyon sebebidir ve yapılabileceklerin sonu yoktur. Yaratıcı hayal gücü Antalya'daki kına gecelerine de imzasını attığında yine, çok renkli ve hafızalardan silinmeyecek davetler ortaya çıkmaktadır.

Son zamanlarda "Kına Gecesi" organizasyonlarından başka "Gelin Hamamı" organizasyonları da çok gözde. Bir taraftan baş rol oyuncumuz gelin, özel köpük, kese, bakım ve özel masajlarla düğün gecesine özenle hazırlanırken, diğer taraftan arkadaşları hamamda kendilerine ayrılan bölümde yiyip, içip, dans edip, eğleniyorlar. Gelin hamamı organizasyonunda da yapılabileceklerin ucu bucağı yok. Yeter ki yaratıcı hayal gücü ile tecrübe birleşsin.

Sayfanın solundaki başlıklar tüm bu alternatif organizasyonlar arasında bir gezinti yapmanıza yardımcı olacaktır.

antalyadadugun.com bir Fame Residence Lara sitesidir.

Facebook Sayfası: Fame Residence Lara Düğünleri

Paketlerimiz
Facebookta Paylaş